Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  erinkay1's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
LOVED IT!!!!!!!!!
2
Flash 1997,  Unrated)
Flash
i cried
3
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
awsome i cried.
4
Underworld 2003,  R)
Underworld
its got vampires in it
5
The Messengers 2007,  PG-13)
The Messengers
omg it is worse then the grudge!!
6
Secret Window 2004,  PG-13)
Secret Window
its johnny depp
7
Arthur and the Invisibles (Arthur and the Minimoys) 2006,  PG)
Arthur and the Invisibles (Arthur and the Minimoys)
loved it
8
Epic Movie 2007,  PG-13)
9
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
10
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
12
Beetlejuice 1988,  PG)
13
Sleepy Hollow 1999,  R)
14
Pee-wee's Big Adventure 1985,  PG)
15
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
16
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
17
Jackass: Number Two 2006,  R)
18
Jackass - The Movie 2002,  R)
19
Hoot 2006,  PG)
20
Pan's Labyrinth 2006,  R)
Pan's Labyrinth
i love it i almost cried
21
The Dark Crystal 1982,  PG)
22
The Neverending Story 1984,  PG)
23
Zathura 2005,  PG)
24
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
25
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
OMG!! it was good
26
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
its similar to me
27
Frailty 2002,  R)
28
Queen of the Damned 2002,  R)
29
Underworld: Evolution 2006,  R)
30
The Covenant 2006,  PG-13)
31
Cry Wolf 2005,  PG-13)
32
Halloweentown 1998,  Unrated)
33
Halloweentown II: Kalabar's Revenge 2001,  PG)
34
Running Scared 2005,  R)
35
Super Troopers 2002,  R)
Super Troopers
rotflmao

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments