My Favorite Movies
| erikdarmono's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Forces of Nature 1999, PG-13) |
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 8 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 9 |
The Game 1997, R) |
|
| 10 |
Arlington Road 1999, R) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
A Few Good Men 1992, R) |
|
| 13 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 14 |
Enemy at the Gates 2001, R) |














