My Favorite Movies
| erika1491's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Quinceañera (Echo Park, L.A.) 2006, R) |
|
| 13 |
Rbd:Tour Generacion En Vivo 2005, Unrated) |













