My Favorite Movies
| ericfrancor's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Sin City 2005, R) |
|
| 3 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 4 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 5 |
3:10 to Yuma 2007, R) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 8 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 9 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 10 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 11 |
Unbreakable 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Tropa de Elite (The Elite Squad) 2008, R) |
|
| 13 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |
|
| 14 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |














