My Favorite Movies


  ericalbryan's Rating My Rating
1
Jump In! 2007,  Unrated)
2
High School Musical 2006,  G)
3
High School Musical 2 2007,  G)
4
Catch That Kid 2004,  PG)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
6
Just My Luck 2006,  PG-13)
7
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000,  PG-13)
8
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995,  Unrated)
9
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994,  PG-13)
10
Sailor Moon SuperS 2002,  Unrated)
11
Sailor Moon S 2001,  Unrated)
12
Sailor Moon S 2004,  Unrated)
13
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
14
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
15
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
16
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
17
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
18
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
19
How to Eat Fried Worms 2006,  PG)
20
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
21
Final Fantasy X-2 2003,  Unrated)
22
Angel Sanctuary 2001,  Unrated)
23
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
24
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
25
Ice Age 2002,  PG)
26
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
27
Ice Princess 2005,  G)
28
Sabrina the Teenage Witch 1996,  PG)
29
Are We There Yet? 2003,  PG)
30
300 2007,  R)
31
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
32
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
33
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
34
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
35
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
36
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
37
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments