Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. erein22
  2. erein

Give list a short description

  erein22's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
300 2007,  R)
4
Forrest Gump 1994,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
A Walk to Remember 2002,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
14
Love Actually 2003,  R)
15
50 First Dates 2004,  PG-13)
16
Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters) 2003,  R)
17
Wishing Stairs 2003,  R)
18
Yeopgijeogin geunyeo (My Sassy Girl) 2001,  Unrated)
19
Geunomeun meoshiteotda (He Was Cool) 2004,  Unrated)
20
Yonguijudo Miss Shin (Miss Gold Digger) 2007,  Unrated)
21
Geunyeoreul midji maseyo (Too Beautiful to Lie) (Don't Believe Her) 2004,  Unrated)
22
Forevermore 2002,  Unrated)
23
Ngayong Nandito Ka 2003,  Unrated)
24
2 Faces of My Girlfriend (Doo Eol-gool-eui Yeo-chin) 2007,  Unrated)
25
Shinobi no Mono (Ninja, a Band of Assassins) (Those That Are Unseen) 1962,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments