My Favorite Movies
| erdem7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
My Boss's Daughter 2003, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 5 |
How High 2001, R) |
|
| 6 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 7 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002, R) |
|
| 8 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Saw II 2005, R) |
|
| 14 |
Saw III 2006, R) |
|
| 15 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 16 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Nothing to Lose 1997, R) |
|
| 18 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Chopper 2000, R) |




















