My Favorite Movies


  erbear81's Rating My Rating
1
Young Frankenstein 1974,  PG)
2
Best in Show 2000,  PG-13)
3
Death Becomes Her 1992,  PG-13)
4
A League of Their Own 1992,  PG)
5
Romy and Michele's High School Reunion 1997,  R)
6
Singin' in the Rain 1952,  G)
7
This Is Spinal Tap 1984,  R)
8
Parenthood 1989,  PG-13)
9
Beetlejuice 1988,  PG)
10
Mighty Aphrodite 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments