My Favorite Movies
| ennaitsirik's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Behind Enemy Lines 2001, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Mulan 1998, G) |
|
| 7 |
Mulan II 2004, G) |
|
| 8 |
Fushigi Yugi:Mysterious Play Vol 8 2005, Unrated) |
|
| 9 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 10 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 11 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 12 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |












