My Favorite Movies
| enlist89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 2 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 3 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 4 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 5 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
Saw 2004, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Saw III 2006, R) |
|
| 12 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 13 |
Underworld 2003, R) |
|
| 14 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 15 |
Saw V 2008, R) |
|
| 16 |
Shutter Island 2010, R) |
|
| 17 |
Inception 2010, PG-13) |

















