My Favorite Movies


  enioce's Rating My Rating
1
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
2
Bad Boys II 2003,  R)
3
Blade 1998,  R)
4
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
5
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
6
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
7
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
8
Pretty Woman 1990,  R)
9
Pride and Prejudice 2005,  PG)
10
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
11
Saving Private Ryan 1998,  R)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
Scream 3 2000,  R)
14
Scream 2 1997,  R)
15
Scream 1996,  R)
16
She's All That 1999,  PG-13)
17
She's the Man 2006,  PG-13)
18
Sleeping Beauty 1959,  G)
19
The Holiday 2006,  PG-13)
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
21
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
22
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
23
The Matrix 1999,  R)
24
The Mask 1994,  PG-13)
25
The Matrix Revolutions 2003,  R)
26
The Silence of the Lambs 1991,  R)
27
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
28
Top Gun 1986,  PG)
29
What a Girl Wants 2003,  PG)
30
X-Men 2000,  PG-13)
31
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
32
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
33
You've Got Mail 1998,  PG)
34
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
35
XXX 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments