Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. enilsirc10
  2. Crisline

my favorites

  enilsirc10's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
4
Little Ashes 2008,  R)
5
Ring of the Nibelungs (Dark Kingdom: The Dragon King)(Sword of Xanten) 2004,  PG-13)
6
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
7
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
The Twilight Saga: Eclipse
,.,love it,.,.
8
The Summer House 2009,  Unrated)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
,.,you must watch this
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
,.love it
13
Troy 2004,  R)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
,.,love orlando
16
Kingdom of Heaven 2005,  R)
17
The Calcium Kid 2004,  R)
18
The Path to Redemption 2006,  PG)
19
The Cross 2010,  Unrated)
20
Gladiator 2000,  R)
21
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
22
300 2007,  R)
23
Transformers 2007,  PG-13)
24
The Green Mile 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments