Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  emosuicide's Rating My Rating
1
The Amityville Horror 2005,  R)
2
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)
3
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
4
I Still Know What You Did Last Summer 1998,  R)
5
Scary Movie 2000,  R)
6
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
7
Scary Movie 2 2001,  R)
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
9
Casper 1995,  PG)
10
Sleepy Hollow 1999,  R)
11
From Hell 2001,  R)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
13
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
14
The Ring 2002,  PG-13)
15
The Ring Two 2005,  PG-13)
16
The Grudge 2004,  PG-13)
17
The Grudge 2 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments