Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Emosrsexy's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
3
Wedding Crashers 2005,  R)
4
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
5
American Pie 1999,  R)
6
Gladiator 2000,  R)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
9
Sin City 2005,  R)
10
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
11
Spider-Man 2002,  PG-13)
12
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
13
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
14
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
15
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
16
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
17
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
18
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
19
Die Hard 1988,  R)
20
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
21
300 2007,  R)
22
Ghost Rider 2007,  PG-13)
23
Hostel 2006,  R)
24
Hostel: Part II 2007,  R)
25
Saw III 2006,  R)
26
Saw II 2005,  R)
27
Saw 2004,  R)
28
Saw IV 2007,  R)
29
Ginger Snaps 2000,  R)
30
Ginger Snaps 2 - Unleashed 2004,  R)
31
Ginger Snaps Back - The Beginning 2004,  R)
32
See No Evil 2006,  R)
33
Underworld 2003,  R)
34
Underworld: Evolution 2006,  R)
35
Blade 1998,  R)
36
Blade II 2002,  R)
37
Blade: Trinity 2004,  R)
38
King Arthur 2004,  PG-13)
39
Casino Royale 2006,  PG-13)
40
Miami Vice 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments