Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  emorgan6's Rating My Rating
1
The Passion of the Christ 2004,  R)
2
300 2007,  R)
3
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
4
Young Guns 1988,  R)
5
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
6
Elf 2003,  PG)
7
Blade: Trinity 2004,  R)
8
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
9
Merlin 1998,  PG)
10
King Arthur 2004,  PG-13)
11
Serenity 2005,  PG-13)
12
Girlfight 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments