Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  emmashiva2006's Rating My Rating
1
About a Boy 2002,  PG-13)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
6
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
The Tango Lesson 1997,  PG)
9
Miss Potter 2006,  PG)
10
Fire With Fire 1986,  PG-13)
11
The Gold Diggers 1983,  Unrated)
12
Beatrix Potter Vol 2 2004,  Unrated)
13
Mr. Blandings Builds His Dream House 1948,  Unrated)
14
Tales of Beatrix Potter 1971,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments