My Favorite Movies
| eminemi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 12 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 14 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 16 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |

















