My Favorite Movies
| emilyjih's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 5 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 7 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 11 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |











