My Favorite Movies


  Emilyhaigh's Rating My Rating
1
Marci X 2003,  R)
Marci X
amazing best film ever!!!!!!!!! :D
2
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
A.I. Artificial Intelligence
OMG it is so sad :( but i love it
3
L.I.E. 2001,  NC-17)
L.I.E.
well good film :D
4
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
this film is quality :)
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
this film iz amazin !?!?!?! :D if u ant seen it ur missin out :)
6
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
This is one of my favourite films
7
Billy Madison 1995,  PG-13)
Billy Madison
love all Adam Sandler films
8
Click 2006,  PG-13)
Click
omg i cried in it :'(
9
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
so amazin!!!!!!!!! i love harry!!! woo
10
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
Ocean's Thirteen
love these films :D
11
Grease 1978,  PG)
12
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
The Bourne Ultimatum
amazin i love this film and matt damon :P
13
Girl, Interrupted 1999,  R)
Girl, Interrupted
well good :D
14
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
I Now Pronounce You Chuck and Larry
coolio lovvvvvvvvvvve it
15
Rise of the Planet of the Apes 2011,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments