My Favorite Movies
| emilyalexmont's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cars 2006, G) |
|
| 2 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 3 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 4 |
Pinocchio 1940, G) |
|
| 5 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 8 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 9 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |












