My Favorite Movies
| emiloowho's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 3 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 12 |
Labyrinth 1986, PG) |












