My Favorite Movies
| emaze05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 9 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 14 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 15 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 16 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 17 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |

















