My Favorite Movies
Give list a short description
| elvislvr33's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Dragonfly 2002, PG-13) |










