My Favorite Movies


  elvish0021's Rating My Rating
1
Defiance 2008,  R)
2
The Crow 1994,  R)
3
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
X-Men Origins - Wolverine
The best out of all the Xmen Hugh Jackman omg but then u add Liev Schreiber oo yea it was bad ass
4
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
5
X-Men 2000,  PG-13)
6
Batman Begins 2005,  PG-13)
7
Batman Returns 1992,  PG-13)
8
Batman 1989,  PG-13)
9
The Boondock Saints 2000,  R)
10
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009,  R)
11
King Kong 2005,  PG-13)
12
The Thomas Crown Affair 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments