Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  elvelozaaron's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
excellent, ..
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
excellent, ..
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
good, ..
4
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
Funny, ..
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
good, ..
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
good, ..
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
8
The Matrix 1999,  R)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
11
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
very funny, ..
13
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
hahahahaha, ..
14
American Pie 1999,  R)
American Pie
funny, ..
15
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
great, ..
16
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
17
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
18
Scary Movie 2 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments