My Favorite Movies


  elstad37's Rating My Rating
1
King Kong 2005,  PG-13)
2
Step Up 2006,  PG-13)
3
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
4
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
5
Harlem Nights 1989,  R)
Harlem Nights
Man luv it !!
6
Dr. Dolittle 1998,  PG-13)
Dr. Dolittle
just imagine if they really talked..lol
7
Showtime 2002,  PG-13)
8
Nutty Professor II - The Klumps 2000,  PG-13)
Nutty Professor II - The Klumps
side crackin !!
9
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
I here it's a good movie
10
Coming to America 1988,  R)
Coming to America
funny
11
Daddy Day Care 2003,  PG)
12
The Nutty Professor 1996,  PG-13)
The Nutty Professor
keeps ur attention
13
One Night With the King 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments