| |
eloylugo's Rating |
My Rating |
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| 6 |
|
|
| 7 |
|
|
| 8 |
|
|
| 9 |
|
|
| 10 |
|
|
| 11 |
|
|
| 12 |
|
|
| 13 |
|
|
| 14 |
|
|
| 15 |
|
|
| 16 |
|
|
| 17 |
|
|
| 18 |
|
|
| 19 |
DiG!
2003, R)
|
|
| 20 |
|
|
| 21 |
|
|
| 22 |
|
|
| 23 |
|
|
| 24 |
|
|
| 25 |
|
|
| 26 |
Rope
1948, PG)
|
|
| 27 |
|
|
| 28 |
|
|
| 29 |
Primer
2003, PG-13)
|
|
| 30 |
|
|
| 31 |
|
|
| 32 |
|
|
| 33 |
|
|
| 34 |
|
|
| 35 |
|
|
| 36 |
|
|
| 37 |
|
|
| 38 |
|
|
| 39 |
|
|
| 40 |
|
|
| 41 |
|
|
| 42 |
|
|
| 43 |
|
|
| 44 |
|
|
| 45 |
|
|
| 46 |
|
|
| 47 |
|
|
| 48 |
|
|
| 49 |
Old Joy
2005, Unrated)
|
|
| 50 |
|
|
| 51 |
|
|
| 52 |
|
|
| 53 |
|
|
| 54 |
|
|
| 55 |
|
|
| 56 |
|
|
| 57 |
|
|
| 58 |
|
|
| 59 |
|
|
| 60 |
|
|
| 61 |
|
|
| 62 |
|
|
| 63 |
|
|
| 64 |
|
|
| 65 |
|
|
| 66 |
|
|
| 67 |
|
|
| 68 |
Tokyo!
2008, Unrated)
|
|
| 69 |
|
|
| 70 |
|
|
| 71 |
|
|
| 72 |
|
|
| 73 |
|
|
| 74 |
|
|
| 75 |
|
|
| 76 |
|
|
| 77 |
|
|
| 78 |
|
|
| 79 |
|
|
| 80 |
|
|
| 81 |
|
|
| 82 |
|
|
| 83 |
|
|
| 84 |
|
|
| 85 |
|
|
| 86 |
JFK
1992, R)
|
|
| 87 |
|
|
| 88 |
|
|
| 89 |
|
|
| 90 |
|
|
| 91 |
Up
2009, PG)
|
|
| 92 |
|
|
| 93 |
|
|
| 94 |
|
|
| 95 |
|
|
| 96 |
Moon
2009, R)
|
|
| 97 |
|
|
| 98 |
|
|
| 99 |
|
|
| 100 |
|
|
| 101 |
|
|
| 102 |
|
|
| 103 |
|
|
| 104 |
|
|
| 105 |
|
|
| 106 |
|
|
| 107 |
|
|
| 108 |
|
|
| 109 |
|
|
| 110 |
|
|
| 111 |
|
|
| 112 |
|
|
| 113 |
|
|
| 114 |
|
|
| 115 |
|
|
| 116 |
|
|
| 117 |
|
|
| 118 |
|
|
| 119 |
|
|
| 120 |
|
|
| 121 |
|
|
| 122 |
|
|
| 123 |
|
|
| 124 |
|
|
| 125 |
|
|
| 126 |
|
|
| 127 |
|
|
| 128 |
|
|
| 129 |
|
|
| 130 |
|
|
| 131 |
|
|
| 132 |
|
|
| 133 |
|
|
| 134 |
|
|
| 135 |
|
|
| 136 |
|
|
| 137 |
|
|
| 138 |
|
|
| 139 |
|
|
| 140 |
|
|
| 141 |
01/05/10
|
|
| 142 |
01/06/10
|
|
| 143 |
01/09/10
|
|
| 144 |
01/13/10
|
|
| 145 |
01/13/10
|
|
| 146 |
01/14/10
|
|
| 147 |
01/16/10
|
|
| 148 |
01/15/10
|
|
| 149 |
01/18/10
|
|
| 150 |
01/21/10
|
|
| 151 |
01/23/10
|
|
| 152 |
01/28/10
|
|
| 153 |
02/02/10
|
|
| 154 |
02/04/10
|
|
| 155 |
02/06/10
|
|
| 156 |
02/09/10
|
|
| 157 |
02/10/10
|
|
| 158 |
Wasp
2004, Unrated)
02/10/10
|
|
| 159 |
02/15/10
|
|
| 160 |
02/27/10
|
|
| 161 |
03/01/10
|
|
| 162 |
03/09/10
|
|
| 163 |
03/15/10
|
|
| 164 |
03/26/10
|
|
| 165 |
|
|
| 166 |
03/30/10
|
|
| 167 |
03/31/10
|
|
| 168 |
04/01/10
|
|
| 169 |
|
|
| 170 |
04/05/10
|
|
| 171 |
04/06/10
|
|
| 172 |
04/07/10
|
|
| 173 |
Beeswax
2009, Unrated)
04/08/10
|
|
| 174 |
04/09/10
|
|
| 175 |
04/10/10
|
|
| 176 |
04/15/10
|
|
| 177 |
04/19/10
|
|
| 178 |
04/19/10
|
|
| 179 |
04/20/10
|
|
| 180 |
04/28/10
|
|
| 181 |
04/30/10
|
|
| 182 |
04/30/10
|
|
| 183 |
05/29/10
|
|
| 184 |
05/31/10
|
|
| 185 |
06/03/10
|
|
| 186 |
06/30/10
|
|
| 187 |
08/06/10
|
|
| 188 |
08/11/10
|
|
| 189 |
08/18/10
|
|
| 190 |
09/05/10
|
|
| 191 |
09/06/10
|
|
| 192 |
09/06/10
|
|
| 193 |
09/06/10
|
|
| 194 |
09/10/10
|
|
| 195 |
09/19/10
|
|
| 196 |
09/25/10
|
|
| 197 |
09/26/10
|
|
| 198 |
09/26/10
|
|
| 199 |
09/28/10
|
|
| 200 |
09/29/10
|
|
| 201 |
09/30/10
|
|
| 202 |
10/04/10
|
|
| 203 |
10/17/10
|
|
| 204 |
11/10/10
|
|
| 205 |
11/14/10
|
|
| 206 |
11/16/10
|
|
| 207 |
11/19/10
|
|
| 208 |
11/20/10
|
|
| 209 |
|
|
| 210 |
12/03/10
|
|
| 211 |
12/10/10
|
|
| 212 |
12/16/10
|
|
| 213 |
GasLand
2010, Unrated)
12/17/10
|
|
| 214 |
12/23/10
|
|
| 215 |
01/01/11
|
|
| 216 |
01/03/11
|
|
| 217 |
01/04/11
|
|
| 218 |
01/10/11
|
|
| 219 |
02/28/11
|
|
| 220 |
03/04/11
|
|
| 221 |
03/05/11
|
|
| 222 |
03/06/11
|
|
| 223 |
04/01/11
|
|
| 224 |
04/03/11
|
|
| 225 |
04/07/11
|
|
| 226 |
04/09/11
|
|
| 227 |
04/13/11
|
|
| 228 |
04/19/11
|
|
| 229 |
04/21/11
|
|
| 230 |
04/28/11
|
|
| 231 |
05/07/11
|
|
| 232 |
05/13/11
|
|
| 233 |
05/28/11
|
|
| 234 |
Hanna
2011, PG-13)
06/11/11
|
|
| 235 |
06/13/11
|
|
| 236 |
06/29/11
|
|
| 237 |
07/26/11
|
|
| 238 |
07/27/11
|
|
| 239 |
07/31/11
|
|
| 240 |
08/05/11
|
|
| 241 |
Senna
2010, PG-13)
08/06/11
|
|
| 242 |
08/12/11
|
|
| 243 |
09/05/11
|
|
| 244 |
09/16/11
|
|
| 245 |
11/15/11
|
|