Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ELO660's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
300
Luved it a must see!!!!!
Loved the Spartans to ;D
2
The Departed 2006,  R)
The Departed
THAT WHY IT WON BEST PIC OF THE YEAR
3
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
FELL IN LUV WIT "V"
Who knew a masked freedon fighter could look so good!!!! ;D
4
Domino 2005,  R)
Domino
WOW
did u see CHOCO!!! mmmm good
LOL
5
Underworld 2003,  R)
6
Casino 1995,  R)
Casino
Brilliant
7
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
Lestat at his sexiest
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
LUV IT AND CANT WAIT FOR PART 3
10
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
I would have fallin for Dracula.
11
Underworld: Evolution 2006,  R)
12
Resident Evil 2002,  R)
13
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
14
Scarface 1983,  R)
Scarface
NEED I SAY CLASSIC

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments