My Favorite Movies


  ElmoTheEmo3's Rating My Rating
1
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
its my favorite scary movie out of all 4
2
8 Mile 2002,  R)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
its awesome ive cryed sooo many times cuz of it
4
Poseidon 2006,  PG-13)
Poseidon
i luved it
5
Stick It 2006,  PG)
Stick It
haha she really bad really really bad
6
13 Ghosts 1960,  Unrated)
7
The Ring 2002,  PG-13)
8
The Grudge 2004,  PG-13)
9
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
o its funny and freaky
10
Sydney White 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments