My Favorite Movies
| elmoapril's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 6 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Poughkeepsie Tapes 2007, R) |












