My Favorite Movies


  ellynelly1's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
too lovie dovie
2
Saw III 2006,  R)
Saw III
scary
3
Saw II 2005,  R)
Saw II
looks good
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
brilliant
5
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
good
6
Evil Dead 2 1987,  R)
7
The Evil Dead 1981,  R)
8
Evil Dead Trap 1988,  Unrated)
Evil Dead Trap
nice
9
Jaws 1975,  PG)
Jaws
it was good
10
Jaws 2 1978,  PG)
Jaws 2
booooooohoooooooo
11
Jaws 3 1983,  PG)
Jaws 3
well i think it mite be good
12
Jaws 4 - The Revenge 1987,  PG-13)
Jaws 4 - The Revenge
kk

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments