My Favorite Movies
| elliekerrisk1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
Shrek the Third 2007, PG) |










