Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ELLE041's Rating My Rating
1
Closer 2004,  R)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
Happy Feet 2006,  PG)
5
Pretty Woman 1990,  R)
6
Wedding Crashers 2005,  R)
7
The Grudge 2004,  PG-13)
8
Alfie 2004,  R)
9
Children of Men 2006,  R)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
11
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
12
Brokeback Mountain 2005,  R)
13
Signs 2002,  PG-13)
14
Inside Man 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments