Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. ella12696
  2. marella

Give list a short description

  ella12696's Rating My Rating
1
Ella Enchanted 2004,  PG)
2
Aquamarine 2006,  PG)
3
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
4
The Princess Diaries 2001,  G)
5
Barbie Diaries 2006,  Unrated)
6
Uptown Girls 2003,  PG-13)
7
Dr. Seuss - The Cat in the Hat 2003,  PG)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
10
That's So Raven - Raven's House Party 2005,  G)
11
Wishing Stairs 2003,  R)
12
Home Alone 1990,  PG)
13
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Matilda 1996,  PG)
16
RV 2006,  PG)
17
The Polar Express 2004,  G)
18
Medee Miracle (Medea Miracle) 2007,  Unrated)
19
Zathura 2005,  PG)
20
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
21
Little Manhattan 2005,  PG)
22
Just My Luck 2006,  PG-13)
23
Mean Girls 2004,  PG-13)
24
Enchanted 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments