My Favorite Movies
| elkheart's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Water 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
I Saw What You Did 1965, Unrated) |
|
| 7 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 8 |
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001, Unrated) |
|
| 9 |
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006, R) |
|
| 10 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 11 |
I Still Know What You Did Last Summer 1998, R) |











