My Favorite Movies
| elizachey1120's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 14 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 15 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 16 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 18 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 19 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 20 |
Shrek 2 2004, PG) |




















