My Favorite Movies
| ELIZABETH067's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
One Missed Call 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
No Country for Old Men 2007, R) |
|
| 11 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 16 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 17 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 18 |
American Pie 1999, R) |
|
| 19 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 21 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 22 |
Scream 1996, R) |
|
| 23 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 24 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 25 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 26 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 27 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 28 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 29 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 30 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 31 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 32 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 33 |
Hitman 2007, R) |
|
| 34 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 35 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 36 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 37 |
Halloween 1978, R) |
|
| 38 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 39 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988, R) |
|
| 40 |
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989, R) |
|
| 41 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007, R) |
|
| 42 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995, R) |
|
| 43 |
Halloween - Resurrection 2002, R) |
|
| 44 |
Halloween H2O 1998, R) |
|
| 45 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 46 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 47 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 48 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 49 |
Sin City 2005, R) |
|
| 50 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 51 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 52 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |




















































