My Favorite Movies
| eliza1740's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Georgia Rule 2007, R) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 7 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 8 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 9 |
The Company 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Into the Blue 2005, PG-13) |












