My Favorite Movies
| elisexfattie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
American Pie 1999, R) |
|
| 3 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 4 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 5 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 6 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 12 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 13 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 14 |
The Butterfly Effect 2004, R) |














