Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Elise351's Rating My Rating
1
Uptown Girls 2003,  PG-13)
2
Hide and Seek 2005,  R)
Hide and Seek
i loved the twist at the end it was a great movie
3
I Am Sam 2001,  PG-13)
4
My Girl 1991,  PG)
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
Tuck Everlasting 2002,  PG)
7
Man on Fire 2004,  R)
8
War of the Worlds 2005,  PG-13)
9
My Girl 2 1994,  PG)
10
Dreamer: Inspired by a True Story 2005,  PG)
11
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments