My Favorite Movies


  elininferno's Rating My Rating
1
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
just love it
2
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
just love it
3
Show Me Love (Fucking Amal) 1998,  Unrated)
4
Azumi 2003,  Unrated)
5
Azumi 2: Death or Love 2005,  Unrated)
6
Underworld 2003,  R)
7
Underworld: Evolution 2006,  R)
8
Loving Annabelle 2006,  Unrated)
Loving Annabelle
So beautlful
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
D.E.B.S. 2004,  PG-13)
D.E.B.S.
I really enjoyed it!
Great and hot actrecess :D
Lesbian Love ::D
11
But I'm A Cheerleader 1999,  R)
But I'm A Cheerleader
so fucking funny
12
Battle Royale 3D 2001,  Unrated)
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
One of the best comedy movies ever made
14
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
15
Wild Things 1998,  R)
Wild Things
sexy but the second and third one are better
16
Wild Things 2 2003,  R)
Wild Things 2
The Best one
17
Wild Things: Diamonds in the Rough 2005,  R)
Wild Things: Diamonds in the Rough
Awsome, Sexy, Hot and awsome
18
Tipping the Velvet 2002,  R)
Tipping the Velvet
One of the best movie's I've ever seen
19
Sister My Sister 1994,  R)
Sister My Sister
jodhi may's awsome in this movie! and the fact that the film's based on the true avents of the Papin sisters are great!
The movie's bizzare but lovley! It's hard to not look even if you want to!
20
Fingersmith 2005,  Unrated)
Fingersmith
great!! looooove it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments