My Favorite Movies
| elijahdr91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sopranos Unauthorized 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Dust to Glory 2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Tremors 1990, R) |
|
| 10 |
Tremors 2: Aftershocks 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Tremors 3 - Back to Perfection 2001, PG) |
|
| 12 |
Tremors 4 - The Legend Begins 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Scarface 1983, R) |
|
| 14 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 15 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 16 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 17 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 18 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 19 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 20 |
Deliverance 1972, R) |




















