My Favorite Movies


  elhayekn's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I love ZAC EFRON
2
17 Again 2009,  PG-13)
17 Again
ZAC EFRON
3
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
Joe Jonas

I'm speechless
4
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
Hannah Montana: The Movie
Ilove miley
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
awesome movie and HANDSOME ACTOR
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I'm not 1 of them but there is alesson in this film every girl should learn it.
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
I love it, like it and adore it
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
I like it
9
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
I like this movie
10
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
hot BF ANNE
11
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
Her BF in the movie
wooooooooooow
12
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
very funny film
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Brad Bitt
wooooooooooooooow
14
The Prince and Me 2004,  PG)
The Prince and Me
wooooooooow
15
Meet Prince Charming 1999,  R)
Meet Prince Charming
AMAZING
WOOOOOOOOOOOW

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments