Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  elephunk94's Rating My Rating
1
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
Love it!
2
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
ICE AGE YEAH!
3
Anaconda 1997,  PG-13)
Anaconda
OOOOO scary..... jk
4
Are We There Yet? 2003,  PG)
Are We There Yet?
cute
5
The Emperor's New Groove 2000,  G)
6
Kronk's New Groove 2005,  G)
7
Jaws 1975,  PG)
Jaws
grrr..... baby grrr......
8
Jaws 2 1978,  PG)
9
Jaws 3 1983,  PG)
10
Jaws 4 - The Revenge 1987,  PG-13)
11
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
12
XXX 2002,  PG-13)
13
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
not as good as the first 2....
14
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
cool
15
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
16
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
go vin
17
Clerks II 2006,  R)
18
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
19
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
20
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006,  PG-13)
21
Cars 2006,  G)
Cars
cute

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments