My Favorite Movies


  eleobert's Rating My Rating
1
American History X 1998,  R)
2
Schindler's List 1993,  R)
3
Boys Don't Cry 1999,  R)
4
The Machinist 2003,  R)
5
Mystic River 2003,  R)
6
Evilenko 2004,  Unrated)
7
28 Days Later 2002,  R)
8
Full Metal Jacket 1987,  R)
9
The Shining 1980,  R)
10
A Clockwork Orange 1971,  R)
11
Memento 2000,  R)
12
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
13
Sleeper 1973,  PG)
14
The Believer 2001,  R)
15
Seven (Se7en) 1995,  R)
16
The Exorcist 1973,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments