My Favorite Movies


  elenaken's Rating My Rating
1
Premonition 2007,  PG-13)
2
Anthony Zimmer 2005,  Unrated)
3
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) 2003,  R)
4
El Greco 2007,  Unrated)
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
300 2007,  R)
7
Awake 2007,  R)
8
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
9
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
10
Pride and Prejudice 2005,  PG)
11
Nyfes (Brides) 2004,  Unrated)
12
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
13
The Transporter 2002,  PG-13)
14
Shooter 2007,  R)
15
Gone With the Wind 1939,  G)
16
The Blue Lagoon 1980,  R)
17
Return to the Blue Lagoon 1991,  PG-13)
18
Hitman 2007,  R)
19
Swept Away 2002,  R)
20
French Kiss 1995,  PG-13)
21
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments