My Favorite Movies
| elementwolf99's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Core 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Head of State 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 10 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 12 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 13 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 14 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 15 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 16 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 21 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Beethoven's 4th 2000, G) |
|
| 24 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 25 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 26 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006, PG-13) |
|
| 27 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Elf 2003, PG) |
|
| 29 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 30 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 31 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |































