My Favorite Movies


  elecianelson's Rating My Rating
1
Snakes on a Plane 2006,  R)
2
Accepted 2006,  PG-13)
3
Employee of the Month 2006,  PG-13)
4
Metallica - Some Kind of Monster 2003,  R)
5
Nirvana: The Untold Stories 2003,  Unrated)
6
The Lost Boys 1987,  R)
7
The Craft 1996,  R)
8
The Devil's Rejects 2005,  R)
9
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
10
Pet Sematary 1989,  R)
11
Pet Sematary Two 1992,  R)
12
Hellraiser 3: Hell on Earth 1992,  R)
13
The Crow 1994,  R)
14
The Crow: City of Angels 1996,  R)
15
The Crow - Salvation 2000,  R)
16
The Crow: Stairway to Heaven ,  G)
17
Tales from the Crypt Presents: Bordello of Blood 1996,  R)
18
Ritual (Tales from the Crypt Presents: Revelation) (Tales from the Crypt Presents: Voodoo) 2001,  R)
19
The Vault of Horror (Tales from the Crypt, Part II) 1973,  R)
20
Tales from the Crypt 1972,  PG)
21
Jeepers Creepers 2001,  R)
22
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
23
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments