My Favorite Movies
| elbamafia's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 2 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 4 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 5 |
Scarface 1983, R) |
|
| 6 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 7 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 8 |
Casino 1995, R) |
|
| 9 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 10 |
The Jackal 1997, R) |
|
| 11 |
Con Air 1997, R) |
|
| 12 |
The Big Hit 1998, R) |
|
| 13 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 14 |
Perfect Stranger 2007, R) |
|
| 15 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 16 |
The Untouchables 1987, R) |
















