My Favorite Movies
its a story of a plane crash survivors
| elaintan2001's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lost 2004, R) |
|
| 2 |
Color of Night 1994, R) |
|
| 3 |
Two Moon Junction 1988, R) |
|
| 4 |
Risky Business 1983, R) |
|
| 5 |
Body of Evidence 1993, R) |
|
| 6 |
The Talented Mr. Ripley 1999, R) |
|
| 7 |
Original Sin 2001, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Poison Ivy - The New Seduction 1997, R) |
|
| 10 |
Cat People 1982, R) |
|
| 11 |
2 Days in the Valley 1996, R) |
|
| 12 |
Boxing Helena 1993, R) |
|
| 13 |
Body Heat 1981, R) |
|
| 14 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 15 |
9 1/2 Weeks 1986, R) |
|
| 16 |
American Virgin , R) |
















